LSIIDP Biedru sapulce 7. jūnijā Siguldā

Biedrības “Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome”  (turpmāk – LSIIDP),  pamatojoties uz 23.05.2023. Valdes sēdes lēmumu, SASAUC Biedru sapulci š.g. 7.jūnijā, “Siguldas DEVONS”, Sigulda, Pils iela 10, plkst. 12:00

            Darba kārtībā:

 1. LSIIDP statūtu grozījumi.
 2. LSIIDP biedru naudas apmērs.
 3. Rezolūcija par “Sporta” fonda izveidi.

Līdz š.g. 26.maijam plkst. 17:00 iesūtīt LSIIDP Statūtu grozījumu priekšlikumus Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Reģistrācija: pārstāvjus vai pilnvarotās personas (ar pilnvaru) Biedru sapulcei iesūtīt līdz š.g. 29.maijam (google dokuments, tiks nosūtīts).

Biedru sapulces materiāli tiks izsūtīti š.g. 30.maijā.

LSIIDP biedru seminārs 7. jūnijā

Biedrība “Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome”  (turpmāk – LSIIDP),  pamatojoties uz 23.05.2023. Valdes sēdes lēmumu, organizē LSIIDP biedru semināru š.g.  7.jūnijā, “Siguldas DEVONS” konferenču zālē, Sigulda, Pils iela 10, plkst. 13:00 līdz 17:00.

            Darba kārtībā:

 1. Darba sanāksme ar IZM Sporta departamentu.
 2. Diskusija ar uzaicināto sporta federāciju – Latvijas Basketbola savienība, Latvijas Volejbola federācija, Latvijas Vieglatlētikas savienība, Latvijas Peldēšanas federācija, Latvijas Florbola savienība un Latvijas Sporta federācijas padomi:
  • prioritārie sporta veidi (kritēriji un ieguvumi);
  • jaunatnes sporta finansēšanas modelis (valsts, pašvaldības, vecāki);
  • jaunatnes sporta sacensību sistēma (finansēšana, agrīnā specializācija u.c.);

LSIIDP seminārā ir uzaicināta piedalīties IZM ministre Anda Čakša.

Reģistrācija līdz š.g. 29.maijam (google dokuments, saite tiks izsūtīta 25.maijā).

LSIIDP biedru jautājumus/priekšlikumus diskusijai un darba sanāksmei ar IZM SD, iesūtīt Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz š.g. 29.maijam.

Izlozēti SWIM projekta izaicinājuma laimīgie viedpulksteņu ieguvēji

Purple Orange Gradient Giveaway Winner Instagram Post23.maija Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padomes valdes sēdē tika noskaidroti Erasmus+ projekta "Sports with Meaning" izaicinājuma "Walk&Hike&Run in #SWIMproject” izlozes uzvarētāji. Garmin Instinct 2 Solar viedpulksteņus laimējuši Kristīne Bumbiere no Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola un Kristofs Zaļupe no Limbažu novada Sporta skola. Laimīgos balvu īpašiekus izlozēja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes Sporta apakškomisijas vadītājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis. Izlozi varēja vērot tiešsaistes video LSIIDP Facebook profilā.

SWIM projekta izaicinājuma uzvarētājs noskaidrots!

strava clubNoslēdzies izaicinājums/attālinātās sacensības ““Walk&Hike&Run in #SWIMproject”, kurā ar aplikācijas “Strava” starpniecību piedalīties tika aicināti Latvijas sporta skolu un klubu audzēkņi. Cīņa par 1.vietu risinājās līdz pēdējai izaicinājuma minūtei, kad Artūrs Zeps no Valmieras Sporta skolas vien 15 minūtes pirms izaicinājuma beigām, tas ir, 14.maija plkst.23.59, uzrādīja pēdējos sasniegtos rezultātus, tādējādi apsteidzot savu sāncensi Enriku Kalnu no Liepājas Sporta spēļu skolas. Artūrs izaicinājuma laikā pieveicis 354,5 km, bet Enriks Kalns – 345,2 km. Visu cieņu abiem puišiem, kuri savā starpā aplikācijā komentēja viens otra darbības un arī palīdzēja SWIM komandai uzraudzīt citus dalībniekus, lai nodrošinātu godīgu sāncensību. Apsveicam Artūru no visas sirds!

Te paša uzvarētāja komentārs: “Ļoti liels prieks bija piedalīties, šis projekts man ļāva saprast un parādīt citiem, cik neatlaidīgam jābūt, lai sasniegtu labāko rezultātu. Visu projekta laiku mēs divi sacentāmies plecu pie pleca. Vakarā es pirmais un, kad pamodos, jau otrais. Ļoti žēl, ka apbalvo tikai pirmo vietu. Enrikam Kalnam novēlu visu pašu labāko un lai nākamreiz viss izdodas. Un pats galvenais- paldies kopmītnes komendantei, kas mani palaida ārā pēdējā vakarā, kad neviens ārā vairs nedrīkst iet.”

Arī Enrikam Kalnam ir, ko teikt: “Paldies par šo lielisko iespēju pierādīt mums pašiem sev, ka mēs to varam, lai arī cik grūti būtu, viss ir iespējams un varam pārspēt rekordus, ko nekad nebūtu iedomājušies pārspēt! Vēlreiz paldies un vēlu visiem veiksmi izlozē, lai pulksteņi nonāk to rokās, kam tas visvairāk nepieciešams!”