Vidzemes reģionālais semionārs treneriem 26.oktobrī Siguldā

Informējam, ka šā gada 26.oktobrī tiek organizēts Vidzemes reģionālais seminārs sporta skolu, sporta klubu treneriem. Tā kā semināra telpas nav pārāk lielas, ir noteiktas kvotas katrai sporta skolai pēc audzēkņu skaita:
Cēsis, Limbaži, Valmiera -12 dalībnieki,
Aizkraukle, Gulbene, Madona, Ogres novada Sporta centrs, Siguldas SS, Smiltenes BJSS - 8 dalībnieki,
Valka, Rūjiena, Ogres Basketbola skola, Lielvārde - 4 dalībnieki,
Alojas novada Sporta skola - 2 dalībnieki.

Semināram pieteikties Aivaram Fridrihsonam uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 17.oktobrim.

Pielikumā ir semināra programmas pieteikums un darba kārtība.

docIP_saskanojums_1.pielik.doc

docIP_saskanojums_2.pielik.doc