Vidzemes reģiona seminārs treneriem 13.05.2019.

13.maijā Valmieras sākumskolā notika LSIIDP organizētais Vidzemes reģiona treneru seminārs, ko organizēja Valmieras Bērnu sporta skola direktores Līgas Dzenes vadībā ar savu komandu - Santu Rulli, Ivetu Grunti - Dinsbergu un citiem darbiniekiem. Pirmais "lektors", lai gan pats viņš to neatzīst, basketbola treneris Artūrs Visockis - Rubenis, kurš jau sevi pierādījis ne tikai kā BK Ogre treneris, bet arī kā galvenais treneris ar veiskmīgi aizvadītām spēlēm Latvijas U-18 izlasei, runāja par trenera lomu audzēkņu motivācijā. Kā vēlāk atzina daži pieredzes bagāti treneri, kam darba stāžs jau teju 50 gadi, Artūrs runājis par realitāti, kam ikviens treneris savā praksē iziet cauri. Jautājums tikai, kā kurš reaģē. "Stafeti" pārņēma sertificētas fizioterapeites Elita Salgrāve ar lekciju par traumu profilakses aspektiem fizioterapeita skatījumā un Marta Lagzdiņa ar praktisko nodarbību par stiepšanās un miofasciālās pašmasāžas principiem traumu profilaksei.

FOTO no pasākuma šeit