Jaunatnes sporta laureāta 2019 pasākums

Šā gada 4.decembrī norisinājās ne tikai kārtējais LSIIDP seminārs - šoreiz paneļdiskusijas formātā, bet arī Jaunatnes sporta laureātu sveikšana.
Balvas tika pasniegtas pateicoties AS "Latvijas valsts meži" ziedojumam (dāvinājumam).
Tika sveikti jaunieši vecumā no 16 - 23 gadiem, kuri guvuši godalgotas vietas vai augstvērtīgus rezultātus Eiropas un pasaules čempionātos. Pavisam tika apbalvoti 23 individuālie sportisti un viņu treneri dažādos sporta veidos. Tika sveikti tādi sportisti kā svarcēlāja, Eiropas čempione - Rebeka Koha, Pasaules Junioru čempions, svarcēlājs Ritvars Suharevs, Pasaules U-23 Junioru čempions smaiļošanā Roberts Akmens, Pasaules vicečempions B16 vecuma grupas un Eiropas čempions B16 vecuma grupā BMX Edvards Emīls Liberts, Pasaules junioru kausa izcīņas kopvērtējuma čempions kamaniņu sportā Gints Bērziņš, un citi sportisti. Savukārt "Labākās komandas" titulu izcīnīja Latvijas U-19 jauniešu florbola izlase, kas šā gada maijā Kanādā Pasaules Junioru čempionātā izcīnīja augsto 5.vietu. Izlases treneris Ainārs Juškēvičš, sportistu treneri no Talsu novadu Sporta skolas, Cēsu Pilsētas sporta skolas, kā arī no Lielvārdes novada Sporta centra: Mārtiņš Maķevics, Gints Bērtulis un Kaspars Kreimanis.

Nominācijā "Paraugs sportā" tika apbalvoti 6 sporta speciālisti: Ausma Kamendere (Dobeles Sporta skola), Aivars Noris (Jēkabpils Sporta skola), Iveta Holcmane (Ogres novada Sporta centrs), Pēteris Stripkāns (Rēzeknes pilsētas Bērnu - jaunatnes sporta skola), Raitis Ravinskis (Valmieras Bērnu sporta skola), Biruta Grantiņa (Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola). Katrs no viņiem ir atstājis neizdzēšamas pēdas jaunatnes sporta attīstībā Latvijā. Lepojamies!

Aprakstu par katru no šiem sešiem nominantiem skatieties 12.decembra rakstos.

Detalizētu nominēto sportistu un viņu treneru sarakstu skatieties 29.novembra rakstā. 

FOTO no pasākuma skatieties šeit