Iveta Holcmane - Paraugs sportā 2019

Savā sporta karjerā Iveta Holcmane sasniegusi PSRS sporta meistara titulu orientēšanās sportā, līdz tam kļūstot par PSRS čempioni profesionālo mācību iestāžu konkurencē jauniešiem un PSRS čempioni radioorientēšanās. Viņa arī vairākkārtēja Latvijas čempione gan ziemas, gan vasaras orientēšanās sportā. Ivetai patīk ne tikai orientēties, slēpot, skriet un peldēt, bet arī apceļot tuvākās un tālākās vietas, īpašu uzmanību veltot ziediem.
Sporta trenere Ogres novada sporta centrā strādā kopš 1994.gada. Ir sagatavojusi vairākus audzēkņus augsta līmeņa sacensībām, kā Latvijā, tā Eiropā un Pasaulē. Audzēkņi ir vairākkārtēji Latvijas čempioni un Latvijas izlases dalībnieki dažādās vecuma grupās.
Trenere aktīvi iesaistās orientēšanas sporta veida attīstībā Ogres novadā, īstenojot dažādus projektus skolā un pilsētā, piesaistot jaunus sportistus un iedzīvotājus. Sekmīgi iesaista pieredzējušus sportistus Ogres sporta dzīvē un pārstāv Ogres novada sporta centru Latvijas Orientēšanās federācijas kongresā, kā arī līdz 2017.gadam ir piedalījusies Latvijas izlašu veidošanā un vadīšanā uz Eiropas un Pasaules čempionātiem.