Biruta Grantiņa - Paraugs sportā 2019

Savu sportistes un topošās sporta speciālistes karjeru Biruta Grantiņa uzsāka Bauskas sporta skolā kā vieglatlētikas audzēkne, bet 1986.gadā Biruta tika ievēlēta par skolas direktori.
Bauskas porta skola direktores Birutas Grantiņas vadībā ir augusi un attīstījusies. Sporta skolas pastāvēšanas laikā ir pārvarēti vairāki ekonomiski grūti periodi, bet pateicoties skolas direktores neatlaidībai, mērķtiecīgai rīcībai, nodrošināta visu sporta veidu darbība un finansējums pedagogu darba samaksai.
Pateicoties Birutas Grantiņas noteiktajai darba stratēģijai, veiksmīgi tiek vadīts skolu sporta darbs Bauskas novadā, kā arī Zemgales reģionā, kas aptver divpadsmit novadus.
Birutai Grantiņai ir izcilas spējas mobilizēt kolektīvu kopīgiem mērķiem, dažādiem papildus darbiem un uzdevumiem. Viņa enerģiski reklamē savu vadīto skolu, prasmīgi piesaista jaunos pedagogus sporta darbam. Prot uzklausīt savu padoto vēlmes un priekšlikumus, realizē ierosinājumus un panāk to ieviešanu dzīvē. Viņa zina, kā rīkoties attiecīgajā situācijā, kā panākt vēlamo rezultātu gan sev, gan kolektīvam.
Biruta Katru pasākumu veido tā, lai tas būtu ar savu „odziņu”.
Direktore ir spēcīga personība, ar augstu atbildības un pienākuma izjūtu. Nekad nežēlojas par savām personīgajām grūtībām. Viņas vājība ir mīlestība uz darbu un rozēm.
Biruta Grantiņa ieguvusi daudz un dažādus apbalvojumus par ieguldīto darbu sporta jomā Bauskā. Viens no augstākajiem un nesenākajiem ir Trīszvaigžņu ordeņa saņemšana pērn.