2020.gada Jaunatnes sporta fonda laureāti

Tā kā esošās situācijas dēļ liela daļa sacensību nenotika un daudzi sportisti tādēļ nevarēja parādīt savu labāko veikumu, LSIIDP valde nolēma pieškirt balvas aktīvākajām sporta skolām, kas atsaucās gan LSIIDP aicinājumam iesūtīt video treniņus sporta nodarbību nordrošināšanai izsludinātajos apstākļos, gan piedalījās viedokļa paušanā par dažādiem sporta skolām aktuāliem jautājumiem. Balvas saņēmušas 7 sporta skolas, kur augstāko vietu ieguvusi Liepājas Kompleksā sporta skola:

1.vieta - Liepājas Kompleksā Sporat skola
2.vieta - Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
3.vieta - Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skola
4./7.vieta - Siguldas Sporta skola, Cēsu Pilsētas sporta skola, Salaspils Sporta skola, Iecavas novada sporta skola "Dartija".

Pateicamies par aktīvo darbību un uz turpmāku sadarbību 2021.gadā!

LSIIDP valde