Dokumenti sporta treneru sertifikācijai

202412434 3943286109125355 4397111065899680157 nSporta speciālista – trenera sertifikātu izsniedz uz 5 gadiem. Ja šajā laikā treneris ir aktīvi strādājis un papildinājis savas zināšanas atbilstoši prasībām, veicot resertifikāciju, tiek izsniegts trenera sertifikāts nākamajam 5 gadu periodam.

Treneru sertifikāciju un resertifikāciju veic Latvijas Sporta federāciju padome. Persona, kura vēlas saņemt sertifikātu, Latvijas Sporta federāciju padomē iesniedz rakstisku iesniegumu, kam pievieno sertifikācijai nepieciešamos dokumentus.

Lai saņemtu atkārtotu sertifikātu (resertifikācija), persona ne vēlāk kā mēnesi pirms sertifikāta derīguma termiņa beigām vai piektajā gadā pēc diploma iegūšanas augstākajā pedagoģiskajā izglītībā sporta studiju programmā Latvijas Sporta federāciju padomē iesniedz rakstisku iesniegumu, kam pievieno resertifikācijai nepieciešamos dokumentus. 

Lai strādātu par sporta treneri Latvijā, jāgūst atbilstoša izglītība un personai jābūt iekļautai Sporta speciālistu reģistrā: lsfp.lv/sporta_registrs/sertificetie_sporta_specialisti. Ik pēc pieciem gadiem veicama resertifikācija.