Sākas ziemas Olimpiskās spēles Pekinā

2022 Winter Olympics official logo.svgPiektdien, 4 februārī atklātas XXIV Ziemas olimpiskās spēles Pekinā. Latviju šajās Olimpiskajās spēlēs pārstāvēs 57 sportisti 11 sporta veidos.

Latvijas komandas sastāvā Pekinas Olimpiskajās spēlēs piedalīsies 32 individuālo sporta veidu sportisti  un 25 hokeja komandas pārstāvji, kas kopumā ir 57 sportisti. Pekinā mūsu sportisti startēs 11 sporta veidos, pārstāvot sešas ziemas sporta veidu federācijas (biatlons, bobslejs, kamaniņu sports, skeletons, šorttreks, daiļslidošana, ātrslidošana, ziemeļu divcīņa, kalnu slēpošana, distanču slēpošana, hokejs). Komandas sporta veidu pārstāvniecībā pievienojusies ziemeļu divcīņa.

Olimpiskais centrs “Limbaži” visu Olimpisko spēļu laiku no 4. līdz 20. februārim piedāvā pārbaudīt savas zināšanas par viktorīnā par un ap Olimpiskajām spēlēm. Viktorīnas noslēgumā tiks izlozētas balviņas. Viktorīna pieejama šeit https://forms.gle/V6j9e65gupU3cxgr5

Mūsu sportistu startiem Olimpiskajās spēlēs iespējams sekot līdzi ŠEIT.