Sporta skolu direktori pieredzes apmaiņas braucienā Tallinā

315167726 509033284602095 8980913442244082962 nNo 13.novembra līdz 15. novembrim Latvijas sporta skolu direktori un vietnieki devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Tallinu, lai smeltos iedvesmu un pieredzi no mūsu Ziemeļu kaimiņiem.

Pirmais pieturas punkts bija Tallinas sporta centrs RING, kurš ir basketbola kluba KALEV jauno basketbolistu kalve.

Otrajā dienā Tallinā notika tikšanās ar Estonian Sports education and information fund vadītāju Toomas Tõnise un treneru kvalifikācijas vadītāju Liis Roos. Apmeklēta Audentese spordigümnaasium, kur volejbola treneris Lauris Iecelnieks pāstāstīja, kā no Latvijas Murjāņiem viņš nokļuva Igaunijas "Murjāņos". Tāpat notika tikšanās ar Audentes vadītāju Priit Ilver.

Trīs dienu pieredzes apmaiņas brauciens noslēdzās ar pieturu Salacgrīvā, kur apskatīta Limbažu novada Sporta skolas smaiļošanas un burāšanas bāze. 

Uz tikšanos citos pasākumos un semināros!