Izaicinājumā “Walk&Hike&Run in SWIMproject” Latvijas sporta skolu un klubu audzēkņus aicina krāt kilometrus, balvās - viedpulksteņi!

running gb44855e4e 1920No 8. līdz 14.maijam Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome (LSIIDP) izaicina visus Latvijas sporta skolu/klubu audzēkņus un aicina piedalīties attālinātajās sacensībās “Walk&Hike&Run in SWIMproject”. Izaicinājuma galvenais uzdevums ir, skrienot vai soļojot ar STRAVA aplikācijas starpniecību, sakrāt pēc iespējas vairāk kilometru. Mērķtiecīgākais un aktīvākais dalībnieks, kas būs sakrājis visvairāk kilometru, balvā saņems Garmin Instinct 2 Solar viedpulksteni. Vēl divi laimīgie šādu viedpulksteņu ieguvēji tiks noskaidroti izlozē starp dalībniekiem, kuru “kontā” nedēļas laikā būs vismaz 15 km. Izaicinājumu/attālinātās sacensības LSIIDP rīko Eiropas Savienības līdzfinansētā Erasmus+ projektā “Sports with Meaning” (SWIM) jeb “Jēgpilns sports”. Projekta mērķis ir digitālo tehnoloģiju izmantošana mācību un treniņu procesā, tostarp sacensībās profesionālajā un profesionālās ievirzes sporta izglītībā.

Kas var piedalīties?

Izaicinājumā var piedalīties Latvijas sporta skolu/klubu audzēkņi, taču dalībnieku skaits ir ierobežots – līdz 100.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos izaicinājumam/attālinātajam sacensībām, dalībniekam jālejupielādē aplikācija STRAVA viedtālrunī vai viedpulkstenī un jāizveido savs profils. Aplikācijā jāpievienojas klubam “SWIMproject LSIIDP”, meklētājā ievadot kādu no kluba nosaukuma atslēgas vārdiem. Veicot aktivitāti, jāpārliecinās, ka izvēlēts skriešanas, soļošanas vai pārgājiena režīms, lai rezultāts tiktu automātiski reģistrēts. Dalībniekam elektroniski jāaizpilda arī PIETEIKUMA ANKETA, kurā jānorāda aplikācijā izveidotā profila links.

Kas darāms?
Izaicinājuma norises laikā no 8. līdz 14.maijam dalībnieki skriešanu, soļošanu vai pārgājienu veic pašu brīvi izvēlētā regularitātē, laikā un distancē, 7 izaicinājuma/attālināto sacensību dienās sakrājot pēc iespējas vairāk kilometru. Izaicinājumā veiktie kilometri tiks reģistrēti līdz 14.maija plkst.23:59. Lai saglabātu motivāciju un veselīgu savstarpēju konkurenci, aplikācijā būs iespēja sekot līdzi pārējo dalībnieku rezultātiem.

 Kas jāņem vērā?

  • Dalībnieki izaicinājumā/attālinātajās sacensībās piedalās pēc savas brīvas gribas, apzinoties iespējamos ieguvumus un riskus.
  • Dalībnieki, kas sasnieguši 18 gadu vecumu, piedaloties izaicinājumā/ attālinātajās sacensībās, pilnībā uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli;
  • Par dalībnieku, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, veselības stāvokli, piedaloties izaicinājumā/ attālinātajās sacensībās, atbildību uzņemas vecāki/ likumiskie pārstāvji.
  • Organizatoriem ir tiesības uzņemt foto vai video materiālus izaicinājuma/attālināto sacensību laikā, kā arī izmantot/ publicēt fotogrāfijas un video materiālus, ar ko publiski dalījušies dalībnieki.
  • Ja organizatoriem rodas aizdomas par dalībnieka reģistrētajiem datiem, var tikt pieprasīti papildus informācija vai pierādījumi.
  • Jebkādas nesportiskas vai krāpnieciskas darbības, rupju noteikumu pārkāpšanas, rupjas izturēšanās gadījumā dalībnieks var tikt diskvalificēts.
  • Dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadiem, pieteikumā anketā ir jāpievieno vecāku/aizbildņu parakstīta piekrišana, kas pieejama pdfVecāku_piekrišana_dalībai_SWIM_izaicinājumā_08.-14.05.pdf.

Kādas ir balvas?

Dalībnieks, kas izaicinājuma/attālināto sacensību ietvaros būs veicis visvairāk kilometru, balvā saņems viedpulksteni Garmin Instinct 2 Solar. No visiem dalībniekiem, kas būs veikuši vismaz 15 km, tiks izlozēti 2, kas saņems viedpulksteni Garmin Instinct 2 Solar

Balvu saņemšana vai izsūtīšana notiks līdz 31.maijam

Par balvām parūpējusies biedrība LSIIDP, nodrošinot 2 viedpulksteņus Garmin Instinct 2 Solar, kā arī Erasmus+ projekts “Sports with Meaning” (SWIM) jeb “Jēgpilns sports”, nodrošinot 1 viedpulksteni Garmin Instinct 2 Solar, kas ir Eiropas Savienības finansēts.

Jautājumi?

Ja rodas jautājumi vai neskaidrības, zvanīt pa tālr.26587799 (Sandija Zaļupe).

Projekts tiek īstenots sadarbība ar Valsts Izglītības attīstības aģentūru.

Projekta partneri: Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome - LSIIDP (Latvija), Turcijas Skolu sporta federācija - Türkiye Okul Sporları Federasyonu (Turcija), Svētā Gabriela skola - Colegio San Gabriel Zuera (Spānija), Futbola skolas klubs "Lituanica" - Futbolo mokykla klubas "Lituanica" (Lietuva).

🔵Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA).

🇪🇺 Projekts "Sports With Meaning" (projekta ID: 2022-2-LV01-KA210-VET-000095917) ir Eiropas Savienības finansēts. Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo autora(-u) personīgos uzskatus un ne vienmēr sakrīt ar Eiropas Savienības vai Eiropas Izglītības un Kultūras izpildaģentūras (EACEA) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne EACEA nenes atbildību par paustajiem uzskatiem.

NOLIKUMS

PIETEIKUMA ANKETA

pdfVecāku_piekrišana_dalībai_SWIM_izaicinājumā_08.-14.05.pdf