SWIM projekta izaicinājumā aktīva sporta skolu un klubu audzēkņu dalība

strava clubEsam ļoti priecīgi par Latvijas sporta skolu un klubu bērnu un jauniešu aktivitāti izaicinājumā/attālinātajās sacensībās “Walk&Hike&Run in #SWIMproject”. Pašlaik mērķtiecīgākais dalībnieks jau pieveicis vairāk nekā 90 km, bet vairākus desmitus kilometrus “sakrājuši” visi sportisti līderu sarakstā. Izaicinājums noslēgsies šīs nedēļas beigās, tāpēc turpiniet būt aktīvi un neatlaidīgi, jo Garmin Instinct 2 Solar viedpulksteņus iegūs ne tikai dalībnieks, kurš būs pieveicis visvairāk km, bet arī divi izlozes veiksminieki, kas nedēļas laikā sakrās vismaz 15 km.

Izaicinājumu/attālinātās sacensības Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome rīko Eiropas Savienības līdzfinansētā Erasmus+ projektā “Sports with Meaning” (SWIM) jeb “Jēgpilns sports”. Projekta mērķis ir digitālo tehnoloģiju izmantošana mācību un treniņu procesā, tostarp sacensībās profesionālajā un profesionālās ievirzes sporta izglītībā.

Projekta partneri: Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome - LSIIDP (Latvija), Turcijas Skolu sporta federācija - Türkiye Okul Sporları Federasyonu (Turcija), Svētā Gabriela skola - Colegio San Gabriel Zuera (Spānija), Futbola skolas klubs "Lituanica" - Futbolo mokykla klubas "Lituanica" (Lietuva)

🔵Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA).

🇪🇺 Projekts "Sports With Meaning" (projekta ID: 2022-2-LV01-KA210-VET-000095917) ir Eiropas Savienības finansēts. Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo autora(-u) personīgos uzskatus un ne vienmēr sakrīt ar Eiropas Savienības vai Eiropas Izglītības un Kultūras izpildaģentūras (EACEA) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne EACEA nenes atbildību par paustajiem uzskatiem. 

LV Līdzfinansē Eiropas Savienība mSWIM small