LSIIDP Biedru sapulce 7. jūnijā Siguldā

Biedrības “Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome”  (turpmāk – LSIIDP),  pamatojoties uz 23.05.2023. Valdes sēdes lēmumu, SASAUC Biedru sapulci š.g. 7.jūnijā, “Siguldas DEVONS”, Sigulda, Pils iela 10, plkst. 12:00

            Darba kārtībā:

  1. LSIIDP statūtu grozījumi.
  2. LSIIDP biedru naudas apmērs.
  3. Rezolūcija par “Sporta” fonda izveidi.

Līdz š.g. 26.maijam plkst. 17:00 iesūtīt LSIIDP Statūtu grozījumu priekšlikumus Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Reģistrācija: pārstāvjus vai pilnvarotās personas (ar pilnvaru) Biedru sapulcei iesūtīt līdz š.g. 29.maijam (google dokuments, tiks nosūtīts).

Biedru sapulces materiāli tiks izsūtīti š.g. 30.maijā.