Sporta skolu un sporta klubu direktori tiekas ar Izglītības un zinātnes ministru

LSIIDP 13.04.2016. m13.aprīlī viesnīcā “Radisson Blue Hotel Latvija” Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padome (LSIIDP) un tās priekšsēdētāja Diāna Zaļupe rīkoja semināru sporta skolu un sporta klubu vadībai, kurā notika tikšanās ar Izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski. Galvenie diskusijas jautājumi bija par treneru darba algām jaunajā pedagogu darba samaksas modelī, kā arī jaunatnes sporta aktualitātes. Seminārā piedalījās profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāžu – sporta skolu un sporta klubu – administrācijas pārstāvji, savukārt aktuālo informāciju sniedza Izglītības un zinātnes ministrs K.Šadurskis, IZM Sporta departamenta direktors Edgars Severs, Izglītības valsts kvalitātes dienesta un citu institūciju un organizāciju pārstāvji. Semināra foto iespējams apskatīt un lejuplādē šeit: https://failiem.lv/u/gnhb5kd2#_