Pirms projekta konference "Atgūstoties pēc Covid"

Šodien, 27.novembrī, tiešsaistē norisinājās pirmā Erasmus+ Sporta mazās sadarbības partnerības projekta "Recovering from Covid through Sport" (RSE - atgūstoties no Covid ar sporta palīdzību) dalībnieku konference, kur vadošais partneris ir organizācija "Scout Society" no Rumānijas un LSIIDP kopā ar organizācijām no Grieķijas, Spānijas un Francijas ir projekta partneri. Projekts veicinās sabiedrības labklājības uzlabošanu caur sportu. Projekta ietvaros tiks realizētas vairākas aktivitātes - sarīkoti dažādi sporta pasākumi dažādu vecuma grupu pārstāvjiem piecās Eiropas Savienības dalībvalstīs: Rumānijā, Latvijā, Spānijā, Francijā un Grieķijā ne mazāk kā 800 cilvēkiem. 25 dalībnieki dosies uz mācībām Rumānijā, kur dalīsies ar pieredzi un realizēs programmu, kas veicinās sabiedrības dalību sportā, tādējādi palīdzot atgūties no Covid radītās atmosfēras.