Tikšanās Nr.1 WoW Europe

2020.gada 17.decembrī projekta WoW Europe vadošais partneris rīkoja pirmo tiešsaistes tikšanos ar WoW Europe projekta dalībniekiem no Rumānijas, Bulgārijas, Itālijas, Latvijas, Lietuvas, Maķedonijas, Portugāles, Slovēnijas, Spānijas un Turcijas. Atklāšanas sanāksmē tika apskatīti projekta organizatoriskie jautājumi, īpaši attiecībā uz atlikto projekta atklāšanas konferenci, kam bija jānotiek jau 10.decembrī. Kopējās situācijas un ceļošanas ierobežojumu dēļ projekta dalībnieki nolēma atlikt konferenci, kas, cerams, notiks janvāra beigās vai februārī.

Šis WoW Europe projekts ir liela mēroga bezpeļņas Eiropas sporta pasākums. Pagājušajā gadā visā Eiropas Savienībā tika apstiprināti tikai 14 projekti šajā kategorijā, tostarp mūsu Rumānijas partnera iesniegtais WoW Europe projekts.

Galvenās projekta aktivitātes ir: “Šodien es esmu tavs sporta skolotājs”, kur katru mēnesi visi dalībnieki nodrošina, lai slaveni sportisti vadītu sporta stundas bērniem un jauniešiem vispārizglītojošās skolās, sākot no februāra līdz jūnijam. Nākamā aktivitāte ir seminārs “Vesels sportojot”, kas notiks Rumānijā visiem projekta dalībniekiem. Trešā aktivitāte “Pedaliada” notiek visās iesaistītajās valstīs. Šī darbība notiks dabā, kur projekta dalībnieki aicinās bērnus, jauniešus, vecākus un pat vecvecākus uz atpūtas braucienu ar velosipēdiem pēc iepriekš noteikta maršruta ar vidēju grūtības pakāpi.

Viena no galvenajām aktivitātēm attiecībā uz dalībnieku skaitu ir “Atvērtā stunda sportā”, kas arī notiks visās iesaistītajās valstīs. Šajā stundā projekta dalībnieki rīkos dažādus mini konkursus, aicinās dažādus sporta čempionus ar paraugdemonstrējumiem, iesaistīs sporta klubus un viņu dalībniekus. Ar šiem lieliskajiem sportistiem, kas piedalīsies sporta aktivitātēs tiks popularizēts sports dažādos sporta veidos plašākas sabiedrības vidū. Šīs aktivitātes mērķis ir radīt interesi par sporta nodarbībām bērnu un jauniešu vidū, ko veicināsim ar lielisku sportistu – valsts, Eiropas, pasaules vai olimpisko čempionu – palīdzību.

Divas pēdējās aktivitātes visiem projekta dalībniekiem notiks Rumānijā: seminārs “No sporta ekspertiem līdz cilvēkiem” un projekta Noslēguma konference.

Šis solās būt aizraujošs projekts gan partneriem, gan dalībniekiem, pateicoties mūsu vadošajam partnerim Rumānijā “Asociatia Junior Sport”.