RSE: noslēgušās attālinātās skriešanas sacensības “Restart Sport Engine in EU”

Noslēgušās Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padomes, sadarbojoties ar Olimpisko centru “Limbaži”, rīkotās attālinātās skriešanas sacensības “Restart Sport Engine in EU RUN”. Attālinātās sacensības rīkotas projekta “Restart Sport Engine in EU” ietvaros.

Sacensības norisinājās no 12.aprīļa līdz pat 5.maijam un tajās kopā piedalījās 35 cilvēki. Dalībniekiem sev ērtā laikā bija jānoskrien 6,32 km gara distance. Tas kopā izdarīts 66 reizes. Cenšoties uzlabot savu rezultātu, divi no dalībniekiem trasi veica pat trīs reizes, bet vairāk kā 10 divas reizes.

Jaunākajā vecuma grupā līdz 18 gadiem ātrāko rezultātu uzrādīja Roberts Glāzers, kurš trasi veica 22 minūtēs un 13 sekundēs. Otrā vieta šajā vecuma grupā Adrianam Zviedrim, kura laiks bija 27:11.Trešo labāko rezultātu puišu konkurencē ar 28:59 uzrādīja Kristaps Vīksne.

Tikmēr dāmu konkurencē līdz 18 gadiem pirmā vieta Līvai Puriņai. Viņas rezultāts 26:51. Otrā vieta ar rezultātu 30:41 Kristai Bērziņai, kuras laiks tehnisku iemeslu dēļ rezultātu tabulā neparādījās. Trešajā vietā ar 33:36 ierindojās Rebeka Zandte.

Vecuma grupā no 19 līdz 45 gadiem pirmā vieta Jānim Olengovičam, kurš trasi veica 22 minūtēs un 16 sekundēs. Ar laiku 24:07 otro vietu izcīnīja Niks Zauls, bet trešā vieta ar laiku 25:19 Mārim Ādamsonam.

Sieviešu konkurencē pirmo vietu ar laiku 28:05 izcīnīja Alise Putraima. Atpaliekot par 30 sekundēm, otrā vieta Oksanai Gromai, bet trešā vieta ar laiku 31:31 Dārtai Konošonokai.

Tāpat tiek apbalvoti kungi vecumā no 46 gadiem. Šajā konkurencē pirmā vieta ar laiku 26:05 Normundam Zaulam. 25 sekundes lēnāk trasi veica un otro vietu izcīnīja Andris Mežgailis, bet trešā vieta ar laiku 27:55 Gatim Lozbergam.

Šajā vecuma grupā dāmu konkurencē piedalījās divas dalībnieces. Pirmajā vietā ar laiku 31:45 ierindojās Baiba Mežgaile, bet otrā vieta Lienei Lipskai, kas trasi veica 45 minūtēs un 13 sekundēs.

Balvas uzvarētājiem sagādā Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome un Olimpiskais centrs “Limbaži”.