WoW Europe ceturtā aktivitāte 13.05.2021

13.maijā LSIIDP komanda realizēja projekta WOW Europe 4.aktivitāti "Šodien es esmu tavs sporta skolotājs". Beidzot LSIIDP varēja veikt plānoto aktivitāti pateicoties vasarīgajiem laika apstākļiem, jo 4.projekta aktivitāte bija plānota ar volejbola elementiem. Tā kā trešā aktivitāte izrādījās tik veiksmīga, lai atkal saliedētu basketbola komandu, kas ierobežojumu perioda, ierobežoto fizisko aktivitāšu un atcelto sacensību dēļ gandrīz izjuka, LSIIDP komanda nolēma palīdzēt citām sporta spēļu komandām - divām 14 - 15 gadu vecām meiteņu volejbola komandām. Meitenes, kuras mācās Limbažu Valsts ģimnāzijā un Limbažu vidusskolā, saskārās ar līdzīgiem šķēršļiem kā zēnu basketbola komanda.
Uzaicinātais slavenais sportists - olimpietis, smaiļotājs Kristaps Zalupe, aizvadīja sporta aktivitāti ar divām volejbola komandām, ko ikdienā trenē Inta Mežgaile un Ineta Sprancmane. Šī aktivitāte iedeva svaigu attieksmi pret regulāro treniņu procesu. Aktivitāte sākās ar olimpieša uzrunu, kurš teica: "Jūsu ieguldījums un pūles fiziskās aktivitātēs ir nozīmīgas. Jūsu attieksme ir svarīga. Cerēsim, ka tas viss drīz būs galā, un atsāksies gan normāli treniņi, gan sporta pasākumi un sacensības. Jums tikai nedaudz jāpaciešas. Palīdzat šo pārbaudījumu laiku izturēt arī savām trenerēm."
Aktivitāte ir iemūžināta video ŠEIT. Un to, cik jautri mums gāja, var dzirdēt arī ierakstā. Skanēja daudz smieklu, bija daudz jautrības, daudz saules, un LSIIDP komanda tic, ka projekta WOW Europe aktivitāte ir sākums jaunam šo meiteņu un viņu treneru treniņu procesam.

Pateicoties projektam WOW Europe esam pierādījuši gan sev, gan pārējām 9 projekta dalībvalstīm, gan ES dalībvalstīm, ka, ja grib - tad var!