RSE otrās sacensības riteņbraukšanā

Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome, sadarbojoties ar Olimpisko centru “Limbaži”, projekta “Restart Sport Engine in EU” ietvaros organizē attālinātās riteņbraukšanas sacensības “Restart Sport Engine in EU BIKE”. 

Riteņbraukšanas sacensības norisināsies no 11.maija līdz 6.jūnijam (ieskaitot). Dalībniekiem sev ērtā laikā ar velosipēdu jāveic 20,6 km gara trase, fiksējot laiku aplikācijas “Strava” segmentā. Cenšoties uzlabot savu rezultātu, braukt iespējams vairākas reizes – galvenais to darīt norādītajā laika periodā.

Stravas segments, kas jāveic braucot ar velosipēdu, atrodams ŠEIT.

Sacensībās tiks vērtēts laiks, kurā tiek veikta konkrētā trase. Godalgoto vietu ieguvēji tiks noteikti vīriešu un sieviešu konkurencēs trīs vecuma grupās:

  • Līdz 17 gadiem (ieskaitot),
  • No 18 līdz 45 gadiem (ieskaitot),
  • No 46 gadiem.

Viss, kas nepieciešams rezultātu fiksēšanai – viedtālrunis ar GPS funkciju un reģistrētu kontu aplikācijā “Strava”. Aplikāciju iespējams savienot arī ar dažādu firmu viedpulksteņiem.

Uzvarētāji tiks paziņoti jūnijā. 

Atgādinām, ka gan ikdienā, gan veicot aktivitāti, stingri jāievēro valstī noteiktie nosacījumi Covid-19 izplatības ierobežošanai! Tāpat aicinām būt piesardzīgiem un, braucot ar velosipēdu, ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus.