RSE: Atklāšanas konference Latvijā 23.-25.08.2021.

Visbeidzot arī RSE projekts, kā galvenais mērķis ir atjaunot sporta kustību Eiropas Savienībā pēc visiem ierobežojumiem, rīko atklāšanas konferenci, kas sākotnēji bija paredzēta martā. Konference norisināsies laikā no 23. - 25.augustā Siguldā, Latvijā. Konferencē piedalīsies ne tikai projekta konsorcijs no visām piecām dalībvalstīm - Rumānijas, Grieķijas, Spānijas, Francijas, Latvijas, bet arī LR Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts sekretāra vietnieks sporta jautājumos, Sporta departamenta direktors Edgars Severs un LSIIDP valdes pārstāvji, tostarp LSIIDP valdes priekšsēdētāja Diāna Zaļupe. Konferences vieslektore Eva Nolendorfa, SIA Brabantia Latvia personāla vadītāja dalīsies ar pieredzi uzņēmumā fizisko aktivitāšu veicināšanā arī pandēmijas laikā, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus.

Projekta konsorcijs, savukārt, diskutēs par mobilitāšu datumiem un pārstāvētajām komandām un to sastāviem, kā arī sasniedzamajiem mērķiem. Īpaši svarīgs jautājums, kas tiks risināts, būs arī projekta izplatības pasākumi, lai sasniegtu ne tikai projektā minēto mērķauditoriju, bet pat plašāku, ņemot vērā daudzpusīgo projekta konsorcija dabu.

Lai veicinātu arī kultūras daudzveidību un vairotu zināšanas par citu valstu paražām un kultūras pasākumiem, projekta komanda dosies Siguldas pilsētas apskatē.

Skatieties šo notikumu galerijā ŠEIT.