WoW Europe projekts PEDALIADA 11.09.2021.

Lielākais projekta WOW EUROPE notikums bija aktivitāte PEDALIADA - riteņbraukšanas pasākums, kas vienlaikus notika visās desmit iesaistītajās valstīs. Pasākums notika 11.septembrī. Latvija rīkoja pasākumu Limbažu pilsētā divos vienlaicīgos maršrutos. Pirmais maršruts bija paredzēts ap pilsētas ezeru Lielezers, sastādot 13 kilometru garu riteņbraukšanas distanci pa lauku ceļiem un meža takām un padarīt pasākumu priecīgāku bērniem un jauniešiem, kuriem šis maršruts bija domāts. Otrs maršruts bija paredzēts ap Limbažu pilsētu, pieaugušajiem, veicot 16 kilometru šosejas riteņbraukšanas distanci. Latvija kopumā aptvēra 69 dalībniekus, un to var uzskatīt par lielu skaitu, ņemot vērā, ka tikai sešas dienas pirms Pedaliada netālu no Limbažiem tika rīkots lielākais ikgadējais riteņbraukšanas un kalnu riteņbraukšanas pasākums 'Vienības brauciens', kurā viens no maršrutiem veda caur Limbažiem. Tāpēc LSIIDP sākotnējais mērķis bija organizēt vienkāršu pasākumu, kas būtu pretrunā ikgadējo „Vienības braucienu”, lai ieinteresētu pēc iespējas vairāk dalībnieku.

Aptaujātie anketu dalībnieki apstiprināja, ka pasākums ir bijis patīkams, un ka viņi vēlētos vēlreiz piedalīties līdzīgā.

Sekojiet pasākumam un tam kā mums veicās ŠEIT.