SWOST: Partneru sanāksme 10.11.2021.

10. novembrī SWOST projekta konsorcijs tikās ikmēneša tiešsaistes sanāksmē par divu intelektuālo rezultātu izstrādi, uz kuriem attiecas 2.darba pakotne (WP2) un 3.darba pakotne (WP3). Šīs divas darba pakotnes attiecas uz Metodoloģiskiem pieņēmumiem šī projekta galvenā intelektuālā rezultāta tālākai attīstībai - tiešsaistes rīkam, lai novērtētu gaisotni saistībā ar dzimumu līdztiesības un vardarbības apkarošanas jautājumiem. Sanāksmes galvenie vadītāji bija Wouter Cools (WP2 vadītājs) no Vrije Universiteit Brussel, Beļģija un Frančeska Vitali (WP3 vadītāja) no Università di Verona, Itālijā. Kopš klātienes tikšanās oktobra sākumā Montekatīni, Itālijā, WP2 un WP3 komandas ir rīkojušas atsevišķas tiešsaistes tikšanās trīs reizes, un ceturto tās aizvadīs šo piektdien, 12. novembrī. Projekta komanda paredz, ka 2.un 3.darba pakotne tiks pabeigta līdz šī gada beigām, kas ir ļoti iespējams ar tik spēcīgiem un augsti kvalificētiem abu darbu pakotņu vadītājiem kā Wouter Cools un Francesca Vitali.