RSE: tiešsaistes sanāksme par projekta pagarinājumu 25.01.2022.

Projekta partneri 25.janvārī piedalījās tiešsaistes sanāksmē par nākamajām aktivitātēm projekta pagarinātajā periodā. Vēl pērn Eiropas Komisija apstiprināja projekta pagarināšanu līdz 2022.gada 30.jūnijam. Līdz pagarinātajam termiņam projekta komandai ir jāīsteno virkne aktivitāšu: jāpabeidz projekta brošūra, jāizstrādā projekta video un jānoorganizē trīs pasākumi: mācību mobilitāte visu iesaistīto valstu treneriem Rumānijā, jauno sportistu apmaiņa Rumānijā un sporta popularizēšanas pasākums projekta komandām un visām ieinteresētajām personām Grieķijā.

Projekta konsorcijs vienojās par šādiem sanāksmju datumiem:
  • mācību mobilitāte treneriem laikā no 2022.gada 23.līdz 27.martam;
  • apmaiņa jaunajiem sportistiem no 2022.gada 27.līdz 31.martam;
  • sporta popularizēšanas pasākums projektu komandām un visām ieinteresētajām pusēm no 2022.gada 17.līdz 20.maijam.
Un projekta komanda cer publicēt projekta brošūru visās partneru valodās – rumāņu, grieķu, spāņu, franču, latviešu, kā arī angļu valodā līdz aprīļa beigām.