BMX: TS2 sanāksme 2022.gada 20.- 21.janvārī

20.janvārī tiešsaistē norisinājās BMX projekta "Training to Win" (tulk., Trenēties, lai uzvarētu) transnacionālā sanāksme, kam bija jānotiek Spānijas pilsētā Zaragozā. Pirmajā sanāksmes dienā projekta komanda izvērtēja projekta darbību pirmajā gadā, septembrī aizvadīto Baterijas testu Portugāles pilsētā Anadijā, kā arī apsprieda projekta turpmāko darbību atlikušajos 18 mēnešos. Projekta partneris Ceipes no Itālijas prezentēja tiešsaistes rīku, ko kopīgi iedzīvinās visu sešu valstu projekta partneri.

LSIIDP šajā projekta sanāksmē pārstāv LSIIDP Projektu vadītāja Sandija Zaļupe un Valmieras Sporta skolas un BMX kluba "Tālava" BMX treneris Olafs Lakučs.

BMX projekta "Training To Win" otrajā sanāksmes dienā projekta dalībnieki dalījās grupās, kur projekta treneri no Latvijas, Slovākijas, Portugāles, Spānijas un Maltas vairāk strādāja pie praktiskās daļas izstrādes, savukārt projekta vadītāji un koordinatori deva artavu trešā intelektuālā mantojuma "BMX Training Course- Open Educational Resource" (tulk. BMX apmācību kurss - atvērs izglītības resurss) BMX kursa - apmācību programmas teorētiskās daļas attīstībā. Šis projekta posms ilgs no šā gada janvāra līdz novembrim.

Jāpiemin, ka projekta komanda cer aizvadīt otro transnacionālo sanāksmi klātienē Zaragozā Aprīļa beigās.

Transnacionālā sanāksme tiešsaistē tika iemūžināta ŠEIT.