BMX: Projekta “Training to Win” Latvijas komanda turpina darbu

1 35Lai arī par vasaras sākumu vēsta vien kalendārs, ne laikapstākļi aiz loga, BMX projekta "Training to Win" Latvijas komanda sparīgi turpina darboties. 27.maijā, tiekoties LSIIDP pārstāvēm Sandija Zalupe un Līva Tauriņa, kā arī Smiltenes Bērnu un jaunatnes sporta skola trenerim Renārs Auga, tika pārrunāts līdz šim projektā paveiktais, kā arī turpināts darbs pie BMX treneru apmācību programmas izstrādes. Katras dalībvalsts pārstāvji strādā pie savām apmācību programmas tēmām. Mūsu komandas pārziņā ir "Starta tehnikas uzlabošana", “BMX sacensības” un “BMX sezonas plānošana” un apmācību metodikas izstrāde.

Apmācību programma kalpos rokasgrāmata BMX treneriem, sniedzot gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskus risinājumus foto un video formātā treniņu un sacensību norisē. Projekta mērķis ir veicināt izglītību sportā, īpašu uzmanību veltot BMX sporta veidā nepieciešamo prasmju attīstībai un treneru apmācībai, lai pilnveidotu sportisko karjeru un jauno sportistu drošību.

Projektā kopā strādā partneri: Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome (Latvija), CLUB BMX School - Zaragoza (Spānija), Universidad San Jorge (Spānija), UVP - Federação Portuguesa de Ciclismo (Portugāle), CEIPES (Itālija), SZC - Slovensky Zvaz Cyklistiky (Slovākija) un Malta Street Sports Association (Malta).

Projektu "Training to Win" līdzfinansē Eiropas Savienība.

FOTO

Ieskaties projekta mājas lapā: https://trainingtowin.eu/