BMX: “Training to Win” vēstnieks piedalās Eiropas BMX čempionātā un popularizē projektu

64e3b420 9457 4bbc 973c 460a05a4eb97Erasmus+ Sport progammas projekta "Training to WIin" galvenais mērķis ir veicināt izglītību un sportu, īpašu uzmanību pievēršot prasmju attīstībai, kā arī sportistu duālās karjeras īstenošanai, proti, līdztekus profesionālajai izaugsmei sportā iegūstot arī izglītību. Lai pilveidotos profesionāli un vienlaikus studētu, nepieciešams liels gribasspēks, motivācija, neatlaidība un mērķtiecība. Tieši tāds ir mūsu projekta vēstnieks Renārs Auga. Viņš tikko atgriezies no Eiropas BMX čempionāta, kas no 8. līdz 10.jūlijam norisinājās Beļģijas pilsētā Deselā. 

Pats Renārs ar sniegumu nav apmierināts: "Nevarēju pierast pie trases. Nesanāca starti. Priekšbraucienos izcīnīju divas 2.vietas un 6.vietu. Ceturtdaļfinālā biju 3. Pusfinālā neizdevās starts un nācās pārējos dalībniekus ķert visas trases garumā. Pēdējā virāžā "sastresojos" un gribēju "izspiest" vienu no francūžiem, bet viņš ļoti labi saprata manu nodomu un nogrieza ceļu." Lai arī Eiropas BMX čempionātā godalgoto vietu izcīnīt neizdevās, projekta Latvijas komanda ļoti, loti lepojas ar Renāra cīņassparu.

P.S. Renārs kā vēstnieks bija uzdevuma augstumos un ar projekta T-kreklu mugurā lieliski popularizēja Training to WIN Eiropas BMX čempionātā Beļģijā.

Projektu īsteno partneri: CLUB BMX School - Zaragoza (Spānija), Universidad San Jorge (Spānija), Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome (Latvija), UVP - Federação Portuguesa de Ciclismo (Portugāle), CEIPES (Itālija), SZC - Slovensky Zvaz Cyklistiky Cyklistiky (Slovākija), Malta Street Sports Association (Malta).

Projektu "Training to Win" līdzfinansē Eiropas Savienība.

Ieskaties projekta majaslapā: https://trainingtowin.eu/