Tiekas projekta “Training to Win” treneru darba grupa

BMX treneru san 09.08Karsta vasara nav šķērslis nopietnam darbam – to apstiprināja LSIIDP īstenotā Erasmus+ Sport projekta “Training to Win” treneru darba grupa, kura tiešsaistē tikās 9.augustā. Projekta ietvaros tiek izstrādāts apmācību kurss BMX treneriem, kas būs atvērtās izglītības resurss, tātad pieejams visiem šajā sporta veidā iesaistītajiem interesentiem Latvijā un visā Eiropā. Apmācību programma būs kā rokasgrāmata treneriem, iekļaujot tēmas par vispārējām teorētiskajām kompetencēm sportā, specifisku, tieši BMX sportam nepieciešamo saturu par fizisko sagatavotību, noteikumiem, tehniku, taktiku, psiholoģiskajiem aspektiem, kā arī praktiskos treniņus foto un video formātā.

Projektā iesaistīto treneru uzdevums ir izstrādāt specifisko BMX sportam veltīto sadaļu. Projekta Latvijas komandas treneri Renārs Auga un Olafs Lakučs strādā pie tādām apmācību kursa tēmām, kā “BMX sacensības”, “BMX sezonas plānošana”, “Starta tehnikas uzlabošana”. Tiešsaistes tikšanās reizē dalībnieki pārrunāja, kā katram no viņiem veicas ar tēmu izstrādi, kādi ir izaicinājumi, un vienojās, ka šai apmācību kursa sadaļai pamatā jābūt gatavai līdz 4.septembrim. Treneri, veiksmi jums un lai izdodas!

Projekta partneri: Projektu īsteno partneri: CLUB BMX School - Zaragoza (Spānija), Universidad San Jorge (Spānija), Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome (Latvija), UVP - Federação Portuguesa de Ciclismo (Portugāle), CEIPES (Itālija), SZC - Slovensky Zvaz Cyklistiky Cyklistiky (Slovākija), Malta Street Sports Association (Malta).

Projektu “BMX-Training to Win” līdzfinansē Eiropas Savienība.

Projekta mājas lapa: https://trainingtowin.eu/