SWOST: Fokusa grupa 08.09.2022.

Šā gada 8.septembrī SWOST projekt aietvaros LSIIDP organizēja fokusa grupu par projekta ideju, tas ir, par sportu bez stereotipiem un vienlīdzīgām iespējām sportā abiem dzimumiem. Šajā fokusa grupā piedalījās piecu organizāciju pārstāvji:

Kaspars Sakniņš - Latvijas Biatlona federācijas prezidents un Talsu novada Sporta skolas direktors
Līva Tauriņa - florbola tiesnese
Inga Zaļupe - tautas sporta un neformālās izglītības trenere
Artis Raitums - vidusskolas sporta skolotājs, florbola treneris
Kristers Kalašņikovs - jaunais biatlonists

Fokusa grupas skripts būs ietverts projekta dokumentā "Kapacitātes paaugstināšanas vadlīnijas" (Eng. Capacity Building Guidelines) kopā ar pārējo 8 projekta dalībvalstu skriptiem, un tas tiks publicēts visu projekta partneru mājas lapās kā arī projekta mājas lapā: https://swost.eu/