Pieejama "Training to Win" pētījuma rokasgrāmata

IO2 25.11Erasmus+ Sport projektā “Training to Win” ir iespēja iepazīties ar otro intelektuālā darba rezultātu – “Training to Win” pētījuma rokasgrāmatu. Pētījuma mērķis bija analizēt BMX sportistu psiho-sociālo profilu, lai pilnveidotu un nostiprinātu BMX sporta veida vidi. Pētījumā tika analizēta fiziskās un psiholoģiskās sagatavotības, treneru vadības stila, ģimenes klātbūtnes un citu faktoru ietekme uz sportisko sniegumu. Balstoties uz pētījuma rezultātiem, pavisam drīz visiem BMX sporta veidā iesaistītajiem būs pieejams pilnvērtīgs bezmaksas apmācību kurss.

Rokasgrāmata pieeja šeit

Projekta partneri: Projektu īsteno partneri: CLUB BMX School - Zaragoza (Spānija), Universidad San Jorge (Spānija), Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome (Latvija), UVP - Federação Portuguesa de Ciclismo (Portugāle), CEIPES (Itālija), SZC - Slovensky Zvaz Cyklistiky Cyklistiky (Slovākija), Malta Street Sports Association (Malta).

Projektu “BMX-Training to Win” līdzfinansē Eiropas Savienība. Projekta mājas lapa: https://trainingtowin.eu/