SWIM projekta izaicinājuma uzvarētājs noskaidrots!

strava clubNoslēdzies izaicinājums/attālinātās sacensības ““Walk&Hike&Run in #SWIMproject”, kurā ar aplikācijas “Strava” starpniecību piedalīties tika aicināti Latvijas sporta skolu un klubu audzēkņi. Cīņa par 1.vietu risinājās līdz pēdējai izaicinājuma minūtei, kad Artūrs Zeps no Valmieras Sporta skolas vien 15 minūtes pirms izaicinājuma beigām, tas ir, 14.maija plkst.23.59, uzrādīja pēdējos sasniegtos rezultātus, tādējādi apsteidzot savu sāncensi Enriku Kalnu no Liepājas Sporta spēļu skolas. Artūrs izaicinājuma laikā pieveicis 354,5 km, bet Enriks Kalns – 345,2 km. Visu cieņu abiem puišiem, kuri savā starpā aplikācijā komentēja viens otra darbības un arī palīdzēja SWIM komandai uzraudzīt citus dalībniekus, lai nodrošinātu godīgu sāncensību. Apsveicam Artūru no visas sirds!

Te paša uzvarētāja komentārs: “Ļoti liels prieks bija piedalīties, šis projekts man ļāva saprast un parādīt citiem, cik neatlaidīgam jābūt, lai sasniegtu labāko rezultātu. Visu projekta laiku mēs divi sacentāmies plecu pie pleca. Vakarā es pirmais un, kad pamodos, jau otrais. Ļoti žēl, ka apbalvo tikai pirmo vietu. Enrikam Kalnam novēlu visu pašu labāko un lai nākamreiz viss izdodas. Un pats galvenais- paldies kopmītnes komendantei, kas mani palaida ārā pēdējā vakarā, kad neviens ārā vairs nedrīkst iet.”

Arī Enrikam Kalnam ir, ko teikt: “Paldies par šo lielisko iespēju pierādīt mums pašiem sev, ka mēs to varam, lai arī cik grūti būtu, viss ir iespējams un varam pārspēt rekordus, ko nekad nebūtu iedomājušies pārspēt! Vēlreiz paldies un vēlu visiem veiksmi izlozē, lai pulksteņi nonāk to rokās, kam tas visvairāk nepieciešams!”

SWIM izaicinajuma rezultati lideri

Arī vairākas mammas dzīvoja līdzi saviem censoņiem, un visas kā viena atzina – jaunie sportisti ir tik ļoti "iekarsuši", ka no rīta uz noberztajām tulznām uzlīmē kārtējos plāksterus un atkal dodas cīņā. Paldies mammām par atbalstu, gan sagādājot pietiekamus plāksteru krājumus, gan sekojot, lai konkurence un cīņa attālinātajās sacensībās “Stravas” SWIM klubā būtu godīga.

Lai arī izaicinājumam sākotnēji bija reģistrējušies 125 dalībnieki, aktivitātes veica 87, starp kuriem tad arī norisinājās cīņa par kilometriem un balvu. Visi 87 kopā nostaigājuši vai noskrējuši 3661,5 km.

Uzvarētājs Artūrs Zeps par savu lielisko sniegumu tiks apbalvots ar Garmin Instinct 2 Solar viedpulksteni, ko nodrošina Eiropas Savienības līdzfinansētais Erasmus+ projekts “Sports with Meaning” (SWIM) jeb “ Jēgpilns sports”, savukārt Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padome (LSIIDP) sarūpējusi vēl divus Garmin viedpulksteņus, kas tiks izlozēti starp visiem tiem izaicinājuma dalībniekiem, kuri nedēļas laikā sakrāja vismaz 15 km. Izloze norisināsies 23.maijā LSIIDP valdes sēdes laikā ap plkst.14.00 (laiks vēl tiks precizēts) un tiks translēta tiešraidē LSIIDP Facebook profilā.Līdz izlozei tiks pārskatīti visi tie dalībnieku profili un aktivitātes, kas kvalificējas izlozei, lai pārliecinātos par godīgumu.

LSIIDP un SWIM projekta komanda saka lielu paldies izaicinājuma/attālināto sacensību dalībniekiem par aktivitāti, centību, mērķtiecību un sasniegtajiem rezultātiem. Tie noteikti priecē ne vien organizatorus, bet arī sniedz gandarījumu katram no jaunajiem sportistiem. Paldies!

LSIIDP īstenotā projekta “Sports with Meaning” (SWIM) mērķis ir digitālo tehnoloģiju izmantošana mācību un treniņu procesā, profesionālajā un profesionālās ievirzes sporta izglītībā.

Projekta partneri: Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome - LSIIDP (Latvija), Turcijas Skolu sporta federācija - Türkiye Okul Sporları Federasyonu (Turcija), Svētā Gabriela skola - Colegio San Gabriel Zuera (Spānija), Futbola skolas klubs "Lituanica" - Futbolo mokykla klubas "Lituanica" (Lietuva)

🔵 Projekts tiek īstenots sadarbība ar Valsts Izglītības attīstības aģentūru.

🇪🇺 Projekts "Sports With Meaning" (projekta ID: 2022-2-LV01-KA210-VET-000095917) ir Eiropas Savienības finansēts. Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo autora(-u) personīgos uzskatus un ne vienmēr sakrīt ar Eiropas Savienības vai Eiropas Izglītības un Kultūras izpildaģentūras (EACEA) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne EACEA nenes atbildību par paustajiem uzskatiem. 

LV Līdzfinansē Eiropas Savienība mSWIM small