Izlozēti SWIM projekta izaicinājuma laimīgie viedpulksteņu ieguvēji

Purple Orange Gradient Giveaway Winner Instagram Post23.maija Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padomes valdes sēdē tika noskaidroti Erasmus+ projekta "Sports with Meaning" izaicinājuma "Walk&Hike&Run in #SWIMproject” izlozes uzvarētāji. Garmin Instinct 2 Solar viedpulksteņus laimējuši Kristīne Bumbiere no Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola un Kristofs Zaļupe no Limbažu novada Sporta skola. Laimīgos balvu īpašiekus izlozēja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes Sporta apakškomisijas vadītājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis. Izlozi varēja vērot tiešsaistes video LSIIDP Facebook profilā.

Izaicinājumā, kurā piedalījās Latvijas sporta skolu un klubu audzēkņi, galvenais uzdevums bija, skrienot vai soļojot ar STRAVA aplikācijas starpniecību, sakrāt pēc iespējas vairāk kilometru. 1.vietu un viedpulksteni sīvā un neatlaidīgā cīņā ar nedēļas laikā sakrātiem 354,5 km ieguva Arturs Zeps no Valmieras Sporta skola, savukārt tikpat mērķtiecīgi par uzvaru cīnījās arī Enriks Kalns no Liepājas Sporta Spēļu skola, sakrājot 345,2 km. Novērtējot Enrika cīņassparu un sniegumu, arī viņš saņem balvu - 100 eur dāvanu karti veikalā "MySport". "Pēc 345 noskrietiem un nostaigātiem kilometriem jauni sporta apavi noderētu," ar humoru piebilda LSIIDP projektu vadītāja Sandija Zalupe. Savukārt izlozē piedalījās visi tie izaicinājuma dalībnieki, kuri nedēļas laikā sakrāja vismaz 15 km.

Vēlreiz pateicamies visiem izaicinājuma dalībniekiem, jūs esat lieliski!

LSIIDP īstenotā projekta “Sports with Meaning” jeb "Jēgpilns sports" mērķis ir digitālo tehnoloģiju izmantošana mācību un treniņu procesā, profesionālajā un profesionālās ievirzes sporta izglītībā.

Projekta partneri: Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome - LSIIDP (Latvija), Turcijas Skolu sporta federācija - Türkiye Okul Sporları Federasyonu (Turcija), Svētā Gabriela skola - Colegio San Gabriel Zuera (Spānija), Futbola skolas klubs "Lituanica" - Futbolo mokykla klubas Lituanica (Lietuva).

🔵 Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru.

🇪🇺 Projekts "Sports With Meaning" (projekta ID: 2022-2-LV01-KA210-VET-000095917) ir Eiropas Savienības finansēts. Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo autora(-u) personīgos uzskatus un ne vienmēr sakrīt ar Eiropas Savienības vai Eiropas Izglītības un Kultūras izpildaģentūras (EACEA) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne EACEA nenes atbildību par paustajiem uzskatiem.